Menu:

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 ill titleSC. Waldemar BohemiaBengalsill title

Kocourtitul: SUPREME CHAMPION
jméno: SC. Waldemar Bohemia Bengals
z chovné stanice: Bohemiabengals
narozen: 16. 6. 2012
Barva srsti: Hnědá černě tečkovaná
Řádně očipovaný, očkovaný, odčervený a testovaný na:
FIV, FIP, FeLV a PKD N/N + PKdef N/N -
HCM 15.10.2013
- HCM 25.6.2015
Do budoucna jsme zamýšleli pořízení druhého kocoura, ale nepočítali jsme s tím, že tak brzo narazíme na nádherného Bengála s krásnou kresbou a skvělým exteriérem. Moc se nám líbil už na fotkách a naživo jsme jej poprvé viděli na výstavě, kde jsme se rozhodovali mezi dvěma bratry z jednoho vrhu. Byla to opravdu krásná koťata, ale nakonec vyhrál Walda. Všichni jsme si Waldu zamilovali nejen pro jeho krásu, ale i pro jeho přítulnost. Moc se těšíme, na koťata z jeho spojení.
Tímto chceme také poděkovat p. Daně Tišerové za tak nádherného kocoura.

Náš nejmladší a velice sebevědomý kocourek je velice výjimečný a krásný. Má velice světlou podsadou a hnědozlatou barvou kresby a středů rozet se silnější velmi tmavou nepřerušovanou konturou. Jeho srst tak má úžasný kontrast a odráží se v ní zlatavý glitter. Navíc je hustá, krátká, dokonale přiléhá k tělu a je neobyčejně jemná a příjemná na dotek. Stavba těla je robustní a mohutná. Spodní část těla a hlavy - oblast břicha, brady, líce, kolem čenichu a ušní boltce jsou výrazně světlejší. Nos má více rovný profil a dobrou tloušťku. Výrazná je také lícní kresba, dodávající celkovému vzhledu divoký výraz. Délka a kvalita ocasu je výborná. Waldemar je velmi klidný, vyrovnaný, nebojácný a aktivní, vyžaduje aktivitu, pozornost, všechno ho zajímá a nic mu neunikne. Rád bojuje o své postavení a dokáže dát všem najevo, kdo bude první u žrádla nebo v pelíšku a kdo je u nás pánem tvorstva.

- Na Waldovi si ceníme -
Typ: Excelentně stavěný mohutný a velký kocour, dokonale osvalený, klidný a harmonický.
Hlava: Znamenitý klín, profil a tvar hlavy, silný nos, ustupující brada a úžasný výraz.
Oči: Barvy zlatozelené, dobrého tvaru.
Uši: Dobře posazené.
Srst: Výborné kvality a délky přiléhající k tělu s krásnými velkými rozetami plných okrajů a dokonalým kontrastem, výborná textura a kresba, překrásná barva třech odstínu od nejsvětlejší podsady přes zlatavé středy rozet s velmi tmavými okraji. Nádherný glitter (lesk)
Ocas: Dobrý tvar i délka, výtečné kvality.
Kondice a dojem: Velký a mohutný kocour, výborné kondice, milý, mazlivý, klidný a pohodový kocour.

 

Fotogalerie 1RodokmenVideogalerieVýstavy a ocenění

Fotogalerie 2

 

 

 

 

 

............................


NAVRCHOLU.cz