Menu:

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 ill title GIC. Angie Major ill title

Kočka


titul: GRANDINTERCHAMPION
jméno: GIC. Mariebengal Angie Major
z chovné stanice: Marie Bengal "CAN"
narozena: 22. 4. 2012
Otec kocour: Rock This World
Matka Kočka: Gogees Major Sunblast
Barva srsti: Hnědá, černá rozeta
Řádně očipovaná, očkovaná, odčervená a testovaná na:
FIV, FIP, FeLV a PKD N/N - PKdef N/N -
HCM 15.10.2013 - HCM 24.6.2015
Proč a z jakého důvodu jsme si vybírali kočičku v severní Americe, jste mohli číst v odstavci o naší kočce Mia Wanted.
Zde jen doplním…, MariaBengals má krásné Bengálky a proto, že jsme mněli možnost si vybrat ze tří vrhů a osmi koťat - děvčat, neodolali jsme a vybrali si i druhou kočičku.

Angie je stejně tak úžasná jako Mia svým výrazem šelmy, divokou hlavou, výborným profilem, očima v dokonalém tvaru mandle, stavbou těla a dalšími znaky, které velice připomínají původní divoký druh kočky bengálské – ALC. Veliké a dokonale uspořádané rozety s nepřerušenými okraji, kresba a tvar rozet připomínající vzor Ocelota. Nechybí, tři odstíny světlejších tónů v barvě srsti, ani glitter (lesk, třpyt). Angie je ze všech našich bengálů nejvíc temperamentní a aktivní, a svými dokonalými a ladnými pohyby Bengálské plemeno nejlépe představuje. Zároveň je velice elegantní, společenská, milá, mazlivá a přítulná stejně v domácím prostředí, jako i na výstavách. Je to naše úžasná a krásná bengálská princezna.

- Na Angie si ceníme -
Typ: Velice štíhlá, aktivní a obratná kočka s elegancí Bengálce vlastní. Výborně stavěné útlé tělo, žádoucí štíhlé nohy a delší zadní končetiny.
Hlava: Dokonale formovaná s divokým výrazem ALC, krásný klín a profil, silný nos. Přes svůj světlejší odstín srsti, má zřetelně jasnější odstín v oblastí tváří, kolem čenichu a brady, včetně světlejších linek kolem očí.
Oči: Vynikajícího mandlového tvaru, zlaté barvy.
Uši: Výborné posazení, dobrá velikost. Z bočního pohledu směřují dopředu - znak ALC.
Srst: Nádherné, velké a dokonale uspořádané rozety s nepřerušenými okraji, barva srsti ve třech odstínech světlejší tónů, dobrý glitter (lesk, třpyt) a kontrast. Výborná kvalita a délka srsti přiléhající k tělu. Vynikající kresba a textura vzor Ocelot.
Ocas: Dobra délka a tvar.
Naše nejaktivnější a pohybově nejzdatnější Bengálka s výbornou kondicí, krásným tělem a elegantním projevem. Také velice společenská, mazlivá, milá a přítulná.

 

Foto jako kotěRodokmenVideogalerieVýstavy a ocenění

Fotogalerie 2Fotogalerie

 

 

 

........................


NAVRCHOLU.cz